Elektrikli forklift elektronik kart tamiri


Forklift Kart Tamiri

Bursa Uludağ Bilgisayar teknik servisinde, kopyalama, test, karşılaştırma itibariyle her türlü forklift elektronik kartı tamir edilmektedir. Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları kullanılarak çok hızlı ve doğru bir şekilde arıza tesbiti yapabilmekteyiz.  Arızalanmış olan forklift elektronik kartları Bursa Uludağ Bilgisayar teknik servisine girdiği andan itibaren genelde 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılmaktadır ve forklift kartının tamir işleminin tamamlanması için öngörülen tamir masraf dökümü çıkartılarak Bursa Uludağ Bilgisayar müşterisine teklif sunulur.
Elektrikli forklift elektronik kart tamiri
Teklif geçilen rakam Bursa Uludağ Bilgisayar müşterisi tarafından onaylanmadığı müddetçe onarım yapılmaz. Tamir masraf fiyat teklifine onay verildiği anda tamir işlemi başlar söz konusu cihazın standart bakımı ve temizliği tamamlanmasına müteakip cihazın hazır olduğu Bursa Uludağ Bilgisayar müşterisine bildirilir. Yapılan tamirler, teknik servis ortamında teste tabi tutularak müşteriye teslim edilir. Arızalı cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.


Bursa Uludağ Bilgisayar teknik servisinde BGA, SMD veya DIP pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların tamir işlemleri, devre şeması kullanımına gerek kalmadan gerçekleştirilmektedir.

 

forklift elektronik kart tamiri

 


 

Elektrikli Forklift Kart Tamiri –  Elektrikli Forklift Akü Şarj Cihazı Tamir – Akülü Forklift Elektronik Kart Tamiri – Forklift DC Motor Sürücü – Akülü Transpalet Kart Tamiri Onarımı konusunda bizimle buradan direk iletişime geçebilirsiniz.