Veri Kurtarma

Laptop Tamiri Bursa

Bursa Uludağ Bilgisayar Servis Veri Kurtarma hizmetleri

Her marka ve model hard diskten işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun yüksek başarıda veri kurtarılması temel işimizdir.

Harddiskiniz çalışmıyor dahi olsa veya bilgisayarınız yangın sebebi ile kullanılamaz hale bile gelse harddiskten veri kurtarması işlemini yapabilmekteyiz. Dosya silinmesi, formatlama, disk üzerinde yoğun okunamayan bölümler (bad sector) oluşması, bilgi olan disk bölümünüzün (Partition) silinmesi, şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalar, virüs neticesinde çalışmayan diskler, elektronik arıza sonucu arızalanmış diskler, fiziki nedenler, düşürme, darbe, sıvı teması, disk üzerinde bölüm ve MBR kayıtlarının bozulması ve nedeni bilinemeyen arızalar sebebi ile diskinizdeki verilerinize ulaşamıyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Bursa ve marmara bölgesinde data kurtarma hizmeti verdiğimiz pek çok kurumsal müşterilerimizin yanı sıra arızalı hard disk den data kurtarma operasyonu pek çok ev kullanıcısı içinde lüzumlu olabilir, Bilgisayarınızda sizin için önemli olan pek çok video, resim ve size özel bilgi saklıyorsunuz. Her ne kadar günümüzde Cloud yedeklemenin kolay erişelibilirliği yeterince cazip ve hatta ücretsiz de olsa pek çok kullanıcı düzenli olarak yedek almamaktadır. pladığı yer insanı şaşırtıyor. Günümüzde, verilerin çoğunluğu dijital ortamlarda tutulmaktadır,

Bursa Uludağ Bilgisayar, sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojisi ve uzun yıllardır elde ettiği tecrübesi sayesinde rakiplerinden farklı olarak ciddi biçimde hasar almış data ortamlarından, Hard Disklerden, SSD lerden (Solid State Disk), Hafıza kartlarından, USB belleklerden, Server ve sanal sürücü ortamlarından çok yüksek başarı oranlarıyla veri kurtarılmasını mümkün kılmaktadır.

Bursa Uludağ Bilgisayar teknik servisi fiziksel hasar, sıvıya maruz kalmış, yangın hasarı, yazılım hasarı (işletim sistemi ve yazılım hataları, ve kaza ile istedemen silinmiş medya ortamlarından veri kurtarabilmektedir.

Bilim sektöründe önde gelen disk üreticileri firmaların Toshiba, Samsung, Western Digital, Seagate, Maxtor, Fujitsu,  Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

Harddisk veri kurtarma Bursa | Data kurtarma | Data geri getirme | harddisk Tamiri Bursa | Kritik veri kurtarma | garantili data kurtarma

Bursa genelinde arızalı Laptop harddiski, arızalı PC harddiski üzerinden bilgi kurtarmak amaçlı bilgi almak üzere bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.